Ігрові автомати

Ігровий автомат Garage в демо-режимі

Garage

Онлайн ігрові автомати Garage створені відомим провайдером Igrosoft у 2007 році. Відеослот пропонує користувачам насолодитися атмосферою, яка панує в справжніх гаражах. Здавалося б, цей слот передбачений лише для чоловічої ігрової аудиторії. Але і жінкам дуже цікаво заглянути в гараж – місце, де в реальності для них немає нічого привабливого. Тому що в азартному симуляторі увагу привертає можливість зірвати великий грошовий приз.

Ігрові автомати Гараж для безкоштовної гри – огляд

Оформлення онлайн слоту максимально повно розкриває тематику. Дизайнери вирішили створити головного героя у вигляді чоловіка, який обожнює гаражну справу и любить випити. Запускаючи апарат, він одразу видніється на передньому плані гри.

Користувача зустрічає типова людина, яка любить проводити весь свій вільний час в гаражі. Тут наш персонаж може побути наодинці зі своєю улюбленою справою. Грати в автомати Гараж безкоштовно або на гроші люблять тисячі українських гемблерів. Тому усі популярні вітчизняні онлайн казино додають в ігровий каталог слоти виробника Igrosoft.

В грі хоч і використовується мультяшна графіка, вона цілком якісна і різноманітна. Ігрові автомати Гараж онлайн безкоштовно відрізняються дивовижним оформленням, яке підкреслено тематичною символікою. Користувачеві дозволяється виставляти ставки розміром від 1 до 25 монет на одну активну лінію. Також в цій грі учасник може задіяти від 1 до 9 ігрових ліній.

Вирішивши в ігрові автомати Гараж грати безкоштовно, виграшні комбінації формуються на основі тематичних і спеціальних символів. В ігровому автоматі Garage можна використовувати основний режим, де потрібно складати виграшні комбінації. Крім цього, в слоті можна відкрити бонусний режим після випадання трьох призових символів. Якщо грати в ігрові автомати Гараж безкоштовно в бонусному раунді, вас очікує два основних етапи:

 1. В першому гравцеві необхідно відкривати ящики в пошуках гаражного інструменту.
 2. Другий же етап передбачає підбір відповідних ключів від замків.

Якщо цей тур буде успішно пройдено, то в якості винагороди користувач відкриє гараж з красивим автомобілем і грошовий приз за нього.

Як правильно грати в автомати Гараж безкоштовно або на гроші?

В відеослоті Garage використовується 8 тематичних символів. Перед запуском ігрового процесу, користувач повинен ознайомитися з нескладними, але обов’язковими правилами апарату:

 • В першу чергу гравцеві необхідно відкрити вкладку HELP, в якій знаходиться інформація про особливості слота, таблиці виплат, структури активних ліній і принципи бонусної гри. Також даний розділ містить інформацію про правила ризикованого туру.
 • Далі гравцеві слід взятися за встановлення відповідних за розміром ставок. Ця дія можлива завдяки кнопкам BET і MAX BET.
 • Потім гемблеру треба вибрати необхідну кількість ігрових ліній, на яких будуть створюватися переможні комбінації під часи гри в ігровий автомат Garage онлайн.
 • Після всіх основних налаштувань, він зможе приступати до обертання барабанів. Запуск барабанів в цьому автоматі можливий в ручному і автоматичному режимі. Вибір залежить від пріоритетів самого користувача.

Всього в грі задіяно 5 барабанів, на яких можуть формуватися комбінації. Переможною вважається та комбінація, яка бере свій початок з першого або останнього за рахунком барабану. Комбінації можуть складатися з 8 передбачених тематичних символів. В залежності від кількості цих знаків змінюються суми грошових призів. Створення комбінацій зліва направо і навпаки використовується далеко не у всіх слотах, тому даний автомат виділяється серед багатьох ігор.

Ігрові автомати Гараж грати безкоштовно та збирати символи

Пропонуємо вам ознайомитися із символами, які ви будете збирати під час гри у відеослот компанії Igrosoft. Причому зображення не залежать від того, граєте ви в ігровий автомат Garage в демо-версію чи на гроші:

 • Автомобільна свічка запалювання. Це самий низькооплачуваний символ. За комбінацію із зображень свічки запалювання користувач отримає максимум 10 монет, якщо збере на ігровому ряду п’ять відповідних символів. Якщо їх буде три або чотири, то сума виплати складе 2 і 3 монети відповідно.
 • Каністра з-під масла. Гарантує гравцеві від 3 до 20 монет, точна кількість яких залежить від того, скільки символів випаде на ігровому полі.
 • Акумулятор. Його зображення на активній лінії здатне збагатити користувача мінімум на 5 і максимум на 50 монет.
 • Домкрат. У разі складання такої комбінації, гравець може розраховувати на виплати розміром в 10, 20 і 100 монет.
 • Вогнегасник. Випадає на ігровому полі досить часто. За комбінації з ними гравець здатний отримати від 20 до 200 монет.

Спеціальні символи в ігрових автоматах Гараж безкоштовно і на гривні

Щоб зробити ігровий процес більш різноманітним, провайдер створив для слоту спеціальні символи:

 • Ключ. Виступає в ролі Дикого символу. Його основне завдання полягає в тому, що він може собою підміняти будь-які інші знаки і дозволяє формувати переможні комбінації. Іще даний символ може збагатити гравця максимум на 1000 монет, якщо буде сформована комбінація з п’яти таких символів.
 • Напис GARAGE. Найбільш прибутковим знаком вважається це зображення. П’ять таких символів збагатять користувача 5000 монетами, а три – 100 монетами.
 • Навісний замок зі вставленим ключом. Бонусний символ, який активує призову гру при умові випадіння трьох таких зображень. Причому гра доступна, навіть якщо ви будете в ігрові автомати Гараж грати безкоштовно, а не на реальні кошти. Додатковий раунд відкривається на окремому екрані. Перед гравцем відображається два замки від гаражних дверей. Якщо користувач вгадає замок, запуститься супер-гра. В ній його чекають виграші колосальних розмірів.
 • Дерев’яний ящик. Являється бонусним символом, тому що з його допомогою активується бонусний раунд. Для відкриття цього туру гравцеві необхідно зібрати на ігровому полі хоча б три таких символи. Причому ящики можуть випадати на будь-яких позиціях котушок.

Грати в ігрові автомати Гараж безкоштовно в бонусну гру

Бонусна гра після випадіння необхідної кількості дерев’яних ящиків передбачає відкриття коробок, в яких сховані цікаві призи. Після того, як ви знайдете предмети, активується другий раунд. В ньому загорається індикатор, який дарує гемблерам виграшні монети. Головне завдання – не потрапити на даішника, інакше бонусна гра закінчиться.

Ризик-гра в ігрових автоматах Гараж онлайн безкоштовно

В ігровому автоматі Garage можна не тільки активувати бонусний раунд і стандартно формувати комбінації. Гемблер має можливість задіяти ризикований раунд. Він активується лише в разі, коли гравцем буде складена будь-яка переможна комбінація. Після цього система запропонує гравцю зіграти проти дилера, вигравши у нього карткове змагання.

На екрані відобразиться ряд карт, перша з яких буде відкрита. Завдання гравця полягає в тому, щоб вгадати з чотирьох закритих карт ту, яка буде перевершувати за номіналом карту противника. У випадку виграшу, гравця чекає винагорода, яка за останній переможний спін збільшує виграш в два рази. Ігрові автомати Гараж припадуть до смаку всім гравцям – як новачкам, так і професіоналам.

Висновок по ігровому автомату Garage

Відеослот Гараж виконаний у незвичній тематиці. Атмосфера цього симулятору здатна перемістити користувача в домашню обстановку, де його чекає маса захоплюючих завдань. Якщо гравцеві вдасться виконати з успіхом більшість завдань, він може розраховувати на гідну грошову винагороду.

Онлайн слот оцінять любителі не просто красивих автомобілів, але і люди, котрі розуміються на їх ремонті. Кожен користувач завдяки даному автомату зможе пізнати тонкощі гаражного життя, яким живуть безліч чоловіків, маючих власні авто. Безкоштовні ігрові автомати Гараж порадують вас великими виграшами.